EUR : 394.87
USD : 364.71
Időjárás ikon16°

Szombathelyen megunták a csapat gyenge szereplését - 100 drukker várta a játékosokat

A szombat délutáni Szombathelyi Haladás-Paksi FC (1-2) NB I-es labdarúgó-mérkőzés után mintegy 100 dühös Hali-drukker várta a játékosokat, vezetőket.A Haladás szurkolói a csapat gyenge szereplése miatti tiltakozásul csak az első 15 perc után foglalta el helyét a kapu mögötti lelátón a Haladás-Paks NB I-es labdarúgó-mérkőzésen. A szurkolók egyetlen drapériát sem raktak a kerítésre és csak a második félidő elején szerzett Priskin-gól után szurkoltak – addig szinte néma csendben voltak. Az utolsó helyen álló, friss edzőváltáson átesett zöld-fehérek a 89. percben kapott góllal végül 2-1-re alulmaradtak a paksiak ellen – a drukkerek egy része a lefújás nem hazafelé vette az irányt. Mintegy 100 szurkoló a Perint-patak felöli bejáratot állta el és kiabált, szitkozódott dühösen. Rendőrök, biztonsági emberek sorfalával néztek farkasszemet a szurkolók. Mivel a másik, Rohonci úti kapu elé is felsorakoztak a szurkolók, így a nézőkön kívül már senki sem tudott kimenni. A paksi játékosok, edzők, vezetők, a játékvezetők, a média dolgozói, a hazai játékosok és családtagjaik is a stadion foglyaivá váltak. Kint is, bent is feszült volt a hangulat, aztán mintegy háromnegyed órányi várakozás után a drukkerek megunták a várakozást és továbbálltak.Forrás: Vaol.hu