EUR : 393.51
USD : 368.35
Időjárás ikon13°

Nem sikerült a csoda: 3-2-re kikaptunk Oroszországtól

A magyar labdarúgó-válogatott 3-2-re kikapott Oroszországtól a Nemzetek Ligájában. A Puskás Arénában rendezett mérkőzésen a vendégek már az első félidőben gólra váltottak két magyar védelmi hibát, majd a második játékrész első percében is betaláltak. Sallai Roland egy szép emeléssel szépített, majd a csereként beállt Nikolics Nemanja is betalált, de egyenlíteni már nem sikerült.

Nemzetek Ligája, B divízió, 3-as csoport, 2. forduló

Magyarország – Oroszország 2-3 (0-2) Magyarország: Gulácsi – Orbán, Lang, Szalai A. – Bese, Sigér (Kalmár, a szünetben), Nagy Á., Holender – Szoboszlai – Sallai, Szalai Á. (Nikolicsm 67.). Szövetségi kapitány: Marco Rossi.Oroszország: Sunyin – Mario Fernandes, Szemjonov, Dzsikija, Kudrjasov – Ozdojev, Zobnin, Ionov – Mirancsuk (Gazinszkij, 67.), Dzjuba, Kuzjajev (Zsirkov, 57.). Szövetségi kapitány: Sztanyiszlav Csercseszov.  Gólszerző: Sallai (62.), Nikolics (70.) illetve Mirancsuk (15.), Ozdojev (33.), Fernandes (46.)Sárga lap: Sigér (42.) illetve Zobnin (25.)Piros lap: –       (24.hu)