EUR : 393.76
USD : 368.76
Időjárás ikon12°

Kétgólos hátrányból jött vissza, pontot szerzett a Fradi a BL-ben

Hatalmasat küzdött ma a Fradi!      Az első félidőben két gólt kapott a Ferencváros a Dinamo Kijev elleni, hazai Bajnokok Ligája-mérkőzésen, azonban a második félidőben Tokmac Nguen és Franck Boli is betalált, így a magyar bajnok pontot tudott menteni. A G csoport másik mérkőzésén a Barcelona Torinóban győzte le 2-0-ra a Juventust.
Bajnokok Ligája, 2. forduló, G csoport
Ferencváros – Dinamo Kijev (ukrán) 2-2 (0-2)Ferencváros: Dibusz – Lovrencsics (Botka, 86.), Blazic, Kovacevic (Dvali, 86.), Heister – Somalia, Sigér (Mak, 73.), Haratin (Laidouni, 65.) – Zubkov, Isael (Boli, 73.), NguenDinamo Kijev: Bojko – Kedziora, Zabarnyij, Popov, Karavajev – Bujalszkij (Garmas, 82.), Szidorcsuk, Saparenko (Baluta, 89.) – Cigankov, Szuprijaha (Verbic, 89.), De Penagólszerző: Tokmac (59.), Boli (90.) illetve Cigankov (28. – 11-esből), De Pena (41.)sárga lap: Somália (12.), Heister (21.), Haratin (27.), Laidouni (72.), Tokmac (73.) illetve Szidorcsuk (52.), Bujalszkij (76.)piros lap: Szidorcsuk (86.)
  Forrás: 24.hu