EUR : 393.51
USD : 368.35
Időjárás ikon13°

A Fradi hősies csatában, az utolsó percekben kapott ki a Juventus otthonában

A Bajnokok Ligájában a negyedik mérkőzésén remekül játszott a Ferencváros. Ezúttal Torinóban a sztárokkal teletűzdelt sztárcsapat otthonában az utolsó percben kapott ki a magyar csapat.A Fradi gólját az albán Uzuni szerezte a mérkőzés elején majd Ronaldo egyenlített és csak az utolsó percben sikerült legyűrni a Fradit, Morata találatával. Kettő percen múlott, hogy egy pontot szerezzen a Ferencváros.
Bátor játékkal az olasz bajnok ellen nincs oka szégyenkeznie a magyar csapatnak.  Juventus-Ferencváros 2-1 (C. Ronaldo 35., Morata 92., ill. Uzuni 19.)Gólszerző:Juventus: Szczesny - Danilo, De Ligt, Alex Sandro - Cuadrado, McKennie (Kulusevski, 63.), Bentancur (Rabiot, 83.), Arthur (Ramsey, 83.), Bernardeschi (Chiesa, 63.) - Dybala (Morata, 63.), C. Ronaldo(cserék: Pinsoglio, Israel, Ramsey, Morata, Chiesa, Rabiot, Dragusin, Frabotta, Portanova, Kulusevski)Ferencváros: Dibusz - Blazic, Frimpong, Dvali – Lovrencsics (Botka, 75.), Somalia, Sigér (Laidouni, 75.), Heister – Zubkov (Isael, 70.), Uzuni, Tokmac (Boli, 70.)(cserék: Szécsi, Őri, Haratin, Kovacevic, Mak, Botka, Baturina, Csontos, Boli, Isael, Laidouni