Belföld 2026. június 25. - 07:27 Klímagondok miatt került veszélybe az egészségügyi ellátás az ország több kórházában A nyári hőségben több magyarországi egészségügyi intézményben is problémát okoznak a meghibásodott hűtőrendszerek. Az Országos Onkológiai Intézet egyik épületében már helyreállt a központi klíma működése, de egy másik épületben továbbra is f...