Belföld 2026. június 22. - 16:04 A köztévén marad a magyar bajnokság közvetítése Az Index értesülései szerint a köztelevízió sugározhatja majd a következő szezonban is a férfi NB1 mérkőzéseit. Ugyanakkor a korábbiaknál jóval kevesebbet fizetnek majd érte.