Belföld 2021. december 30. - 09:45 Kormánybiztossá nevezték ki Szentkirályi Alexandrát Január 1-jétől a hazai kommunikációért felelős kormánybiztossá nevezik ki Szentkirályi Alexandra kormányszóvivőt – derült ki a Magyar Közlöny szerda este megjelent számából.A kormányhatározat sze...