Videók 2025. június 14. - 17:41 A bécsi pride-on jártunk (Videók) Ezért kell betiltani a homoszexuális felvonulást.Bécsben ma tartották a pride-ot, stábunk a helyszínen járt. Gyerekeket láttunk meg beteg embereket, fű szaga terjedt mindenhol…Az Orbán-kormány nagyon jó úton jár, Videós összeállításunk az eseményről…Bé...
Belföld 2025. június 14. - 17:20 Hatalmas a baj, a Tisza felé ömlik a szennyezés Tömeges halpusztulás, eltűnő védett fajok, felelőtlen intézkedések, súlyos ökológiai katasztrófa zajlik a Küküllőn, amely Magyarországot is elérheti. A szennyezett víz a Tisza felé folyik.
Vélemények 2025. június 14. - 16:39 Jakab Petike: El kell törölni a határon túli magyarok szavazati jogát Az alábbiakat írja a parizeres.A Nép Pártján javaslata egészen pontosan így szól: aki soha nem élt Magyarországon, ne dönthessen Magyarország sorsáról!Egy igazságos országban a jog és a kötelesség kéz a kézben jár egymással. Ha nekem jogom van szavazni...
Vélemények 2025. június 14. - 16:08 Orbán Viktor: Zelenszkij ne üzengessen, ne fenyegetőzzön, ne beszéljen magas lóról a magyarokkal! Orbán Viktor péntek reggel a Kossuth Rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában reagált Volodimir Zelenszkij napokban adott interjújára, amiben az ukrán elnök azt mondta, nem szeretne senkit fenyegetni. A miniszterelnök azt is világossá tette, hogy...
Videók 2025. június 14. - 15:42 Fidesz: A ci*ányozó, zsi*ózó Aranyosi nem lehet Kispest díszpolgára! A humorista nem hajlandó visszaadni a kitüntetését, de a kerületi polgármester sem hajlandó lépni ebben a gyalázatos ügyben.
Vélemények 2025. június 14. - 15:16 Vitézy Dávid: Ha kineveznének főpolgármester-helyettesnek, akkor azonnal lemondanék Vitézy Dávid, a Podmaniczky Mozgalom vezetője interjút adott a Népszavának, amelyben kijelentette, hogy lemondana akkor, ha kineveznék főpolgármester-helyettesnek. A frakcióvezető úgy véli, Lázár Jánosnak már tavaly távoznia kellett volna a hivatalából, emellett szólt arról is, el tudja képzelni, hogy a fővárosi közgyűlés a saját maga feloszlatásáról dönt.
Európa 2025. június 14. - 14:48 A németek a sorkatonai szolgálat visszaállításáról beszélnek A német hadseregnek meg kell kezdenie az előkészületeket a kötelező sorkatonai szolgálat visszaállítására – jelentette ki szombaton Jens Spahn, a német koalíciós kormányt alkotó nagyobbik párt, a Kereszténydemokrata Unió (CDU) frakcióvezetője.
Belföld 2025. június 14. - 14:21 A következő tanévben kétszer is emelkedik a pedagógusok bére A magyar köznevelés történetében először - az általános iskolákban a szülők, gimnáziumokban a tanulók is véleményezhették a tanárok munkáját
Vélemények 2025. június 14. - 13:54 Vona Gábor Fekete-Győr Andrásnak: Most szólok, te lettél a futó A Második Reformkor Párt elnöke nyílt levélben utasította vissza Fekete-Győr András politikai közeledését. Vona szerint a Momentum volt elnöke nem a közösség, hanem saját politikai túlélése érdekében cselekszik – pártja romjain épít új karriert, miközben felelősségről beszél.
Külföld 2025. június 14. - 13:27 Izrael védelmi minisztere: „Teherán égni fog, ha folytatódnak a támadások” Ma délelőtt bejelentette az izraeli haderő, hogy leszerelték Teherán, az iráni főváros légvédelmét, Izrael Katz védelmi miniszter pedig végső figyelmeztetést küldött a perzsa államnak: ha tovább lövik az izraeli városokat, „Teherán lángolni fog.”
Vélemények 2025. június 14. - 12:59 Felvonult a liberális ügynökhálózat Puzsér tüntetésén Aktivistát játszottak a baloldali újságírók.
Európa 2025. június 14. - 12:32 60,6 százalékkal nőtt Románia folyó fizetési mérlegének hiánya Több mint 60 százalékkal nőtt Románia folyó fizetési mérlegének hiánya egy év alatt. A deficit április végére elérte a 10,1 milliárd eurót, elsősorban az áruforgalmi egyenleg romlása és a jövedelmi egyenlegek negatív alakulása miatt.
Vélemények 2025. június 14. - 12:06 Orbán Viktor: Jönnek az állatvédemi szigorítások Új állatvédelmi szabályokat szavaztak meg.
Belföld 2025. június 14. - 11:38 Meztelenül, ittasan vezetett Budaörsön egy férfi, majd megharapott egy rendőrnőt A 44 éves illetőnél iratok nem voltak. A rendőrök előállították, majd azonosítás közben hirtelen agresszíven üvöltözni kezdett.
Európa 2025. június 14. - 11:10 Még a lengyelek is elutasítják Ukrajna EU-csatlakozást A jelek szerint kezd alábbhagyni Lengyelországban a háborús pszichózis, és az oroszellenességet szépen, lassan leváltja a reális gondolkodás.
Külföld 2025. június 14. - 10:43 Irán szerint semmi értelme már tárgyalni Trumppal Irán szerint az izraeli támadás kapcsán tanúsított amerikai viselkedés megmutatta, hogy felesleges tárgyalni.
Belföld 2025. június 14. - 10:15 Közel 800 millió forint osztalékot vett ki a cégéből Azahriah Sikeres évet zárt tavaly Baukó Attila, azaz Azahriah.
Videók 2025. június 14. - 09:46 Orbán Viktor: nem olyan egyszerű ez a szavazás, ha a tiszások kilopkodják a postaládákból a szavazólapokat Orbán Viktor egy videóban beszélt a Voks2025-el kapcsolatos eddigi fejleményekről.
Belföld 2025. június 14. - 09:16 Így lett milliárdos Wéber János, aki bevásárolta Ruszin-Szendi Romuluszt a Tisza pártba A szocialista kormányok időszakában közel tízmilliárd forintos árbevétele volt Wéber János fegyvercégének, a hatalmas summa számottevő részben onnan származott, hogy a cég kiválóan szerepelt az akkori közbeszerzéseken. – írja a Magyar Nemzet. A lap arról is ír, hogy Wéber János egykori terrorelhárítóként indult, majd a kétezres évekre jelentős vagyonra tett szert fegyverkereskedelemből és közbeszerzésekből.
Vélemények 2025. június 14. - 08:45 Barabás Richárd: Lázár János jöjjön ki a Pride-ra, megígérem, senki nem akarja majd leszo*ni „A Pride-törvény nem gumicsont, hanem jogtiprás” – állítja Barabás Richárd, a Párbeszéd-Zöldek társelnöke. Szerinte a kormány gyűlöletpolitikája nemcsak szorongást szül, hanem ellenállást is: idén minden eddiginél többen lehetnek a Budapest Pride-on.
Videók 2025. június 14. - 08:18 Robbanások Tel-Avivban, Jeruzsálemben és Teheránban, Izrael és Irán újra rakétákkal lövi egymást Egy harmadik, negyedik és ötödik iráni támadás is bekövetkezett. Lakótömböt találtak el, több halott is van. Az izraeli-iráni háború egyértelműen eszkalálódott.
Belföld 2025. június 14. - 07:49 Nézőpont Intézet: A döntő többség elutasítja Ruszin-Szendi szavait Csaknem a megkérdezettek 60 százaléka elutasítja Magyar Péter emberének viselkedését. A Nézőpont Intézet azt is felmérte, hogy a pártok támogatói mit gondolnak Ruszin-Szendi Romuluszról.
Vélemények 2025. június 14. - 07:20 Lázár János: A Harcosok klubja, az nem egy harcos vállalkozás „Az én elvi álláspontom az, hogy minden bank becsapta az összes ügyfelét” – mondta Lázár János építési és közlekedési miniszter a devizahitelezésről pénteki, közel négy órás lakossági fórumán Szombathelyen.
Külföld 2025. június 14. - 06:51 Oroszország újabb 1200 ukrán katona holttestét adta át fehér zsákokban Kijevnek Újabb 1200 elesett ukrán katona holttestét vette át Ukrajna Oroszországtól – írja a Reuters hírügynökség a fogolycseréért felelős ukrán koordinációs bizottság Telegram-posztjára hivatkozva.