2026. február 22. - Gerzson
Időjárás ikon
EUR 379.08 :
USD 322.13 :

Rendkívüli bejelentés – Elfáradt, nem folytatja az Amnesty magyar vezetője

Szeptember végéig él a szerződésem, és utána valószínűleg mást fogok csinálni – jelentette be Iván Júlia, az Amnesty International Magyarország igazgatója az ATV Civil a pályán című műsorában. Hozzátette, akkor is így döntene, ha nem lenne Stop Soros-törvénycsomag.
Az ATV műsorában Iván Júlia felidézte, 2007 óta foglalkozik emberi jogokkal, ezért „fel kell töltődnie”. Kérdésre válaszolva arról is beszélt, ha nem lenne Stop Soros-törvénycsomag, akkor is abbahagyná ezt a jellegű munkát. Úgy fogalmazott,
nagyon fontos, hogy legyenek emberek, akik beleállnak abba, hogy Magyarország demokratikus, az európai alapértékek szerint működő ország legyen.
Hozzátette, ő maga 12 évig küzdött ezért, de most pihenésre van ezen a téren szüksége, mert ahogy fogalmazott, 12 év emberi jogi munka Magyarországon kellően elfárasztja az embert.Forrás: atv.hu; fotó: MTI, Pestisrácok.hu

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!