Egy kis adalék:Az ABW, az ottani titkosszolgálat házkutatásokat tartott a Marsz szervezőinél, nem találtak semmit, de vegzálták a hazafiakat.- Közben egy 63 éves férfit tartóztattak le, mert a legnagyobb közösségi oldalon kritizálta a Marsz-t betiltó balliberális polgármester asszonyt - irja a Dziennik Narodowy. (Videó itt)
- Annak idején hogy is mondták?
"Felvásároltuk New York-ot, Magyarországot, Lengyelországot stb.
[embed]http://https://youtu.be/PzG3TwPqXms[/embed]
- Szlovákia egy videóval köszöntötte a lengyeleket november 11. alkalmából.
- Ez kicsit rosszul esik nekünk magyaroknak, mert a Marsz hivatalos oldalán egyelőre semmilyen magyar vonatkozású tartalom sincs, de reméljük majd a későbbiekben pótóljàk...
- Szeretem Lengyelországot, mert a lengyelek nagyon kedvesek, barátságosak és szívesen segítenek - mondja az egyik szlovák.
- Lengyelországban tartozkodó barátaink küldtek fotókat a Függetlenség menetére készülődő fővárosból:


Hazafias témájú rap a Marsz Niepodlegosci-ra:
https://youtu.be/QObSkFPmYP0- Már rengetegen vannak kint, de folyamatosan érkeznek és duzzad a tömeg. Egyelőre nehéz megsaccolni mennyien lehetnek. Élőben nézhetjük, Ignaz Bearth közvetítésében.





Képek a helyszínről:Ismételten ÉLŐ bejelentkezés. Felemelő videós üdvözlet Varsóból:Ők azok a hírhedt nácik, fasiszták, akikről a mainstream média írja a sok hazugságot...
Egy gyönyörű kép a tömegről:
Videó a teljes vonulásról:További képek:





A Lengyel Nagykövetség Budapesten FB oldal fényképei:



A lengyel kormányzati média a Függetlenség Menetét mutatja be úgy, mintha az a kormányé lenne... (ezek szerint mégis külön vonulnak)
Amitől a libsi szem megugrik...
Radikális szervezetek a Marszon, (Obóz Narodowo-Radykalny)
Az olasz Forza Nouva:
Pár felemelő videó az ünnepről:www.vadhajtasok.hu 