Négy “menekült” véletlenszerűen támadott németekre és sebesített meg 12 embert – Néhányukat “niggernek” hívták és megverték őket,- tudjuk meg a Voice of Europe beszámolójából.Négy afgán, szír és iráni “menekültet” tartóztattak le, miután brutálisan és minden előzmény nélkül támadtak meg egy tucat embert Ambergben. Összesen kilenc áldozat került kórházba a sérüléseik ellátására.
A 17 és 19 év közötti letartóztatottakat négy különböző börtönben helyezték el. A Bild szerint az erőszak szombaton este fél hét körül kezdődött. Az állomáson az egyik támadó minden ok nélkül gyomorba rúgta a 13 éves Nino M.-et, majd arcon ütötte a 29 éves Marco S.-t.
Egy szemtanú a következőkről számolt be: “Egyikünket niggernek nevezték és azonnal nekünk rontottak. El akartunk szaladni, de egy közlekedési lámpánál utolértek minket. Legalább hatan voltak. Három barátomat megverték, engem megvertek és meg is rúgdostak. A támadók elmenekültek és csak szombaton késő este kapták el őket. A vád ellenük súlyos testi sértés. A jobboldali AfD párt szóvivője, Jörg Meuthlen a következőt tette közzé Facebook-ján: “Ezeknek a ‘menekülteknek’ kilenc áldozata kórházi ellátásra szorul. Szóval, manapság így kell menekültstátuszért ‘jelentkezni’ Németországban.”
Merkel újévi köszöntöjében szót sem ejtett erről vagy bármely másik menekültek által elkövetett bűncselekményről, ehelyett a németeket szólította fel, hogy legyenek toleránsabbak. Geib Hajnalka - Vadhajtásoj.hu
Kedves Olvasóink!
A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
