A RomEr frontembere a Facebookon írt a vádakra:

Ha már az indexes újságírónak sikerült egy 85%-ban rólam szóló cikket úgy összehoznia, hogy pont engem elfelejtett megkeresni, néhány mondatban reagálnék a legnagyobb hülyeségekre.
1. Egy Székelyudvarhelyen sorra kerülő rockfesztivál megrendezését támogatja a Nemzeti Kultúrális Alap és nem engem vagy mást. Ugyanígy tesz különben a Csíki sörgyár is.
2. Nem nagyon értem amúgy miért lenne kizáró ok a ROMER szereplése? Csak, hogy tiszta legyen! Mi eddig minimum 25.000 hanghordozót adtunk el a banda története során. Az NKA részben az un. üreshordozó díjból, vagy más néven magáncélú másolásokhoz kapcsolódó jogdíjból gazdálkodik, amely a lemezeket megjelentető zenei produkciókat illeti. Ezt osztják fel, általában értelmes célokra, viszont sok esetben nevenincs zenekaroknak olyan baromságokra , hogy Párizsban, meg Londonban koncertezzenek 30 embernek. Ebből az alapból kapott ez, a nemzeti öntudat megerősítése szempontjából fontos székelyföldi rendezvény is támogatást.
3. Vaskereszt. Ez bizony, bármilyen meglepő is lehet a szerzőnek, a rockzenében pólókon, lemezborítókon egy elég elterjedt szimbólum. Motörhead, Agnostic Front, Black Label Society, Slayer… nem is sorolom tovább.
4. Az AWS együttes elhatárolódása egyszerűen hiteltelen, mert a tavaly megjelent Ossian tribute CD-n szerepeltek ők is, mi is. Sem akkor, sem azt követően még semmiféle problémájuk nem volt.
A többit megtaláljátok a cikkben.
Találkozunk március 15-én Budapesten a Barba Negraban, március 16-án pedig Székelyudvarhelyen!
Az indexes firkász profilja:
ITT! Kapcsolódó:
https://www.vadhajtasok.hu/2019/03/04/sziva-balazst-mocskolja-az-index-ujsagiroja-sajo-david/
Kedves Olvasóink!
A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.