2025. december 25. - Eugénia
Időjárás ikon
EUR 391.19 :
USD 331.71 :

Az MSZP vashiányos elnöke szerint csak Szegeden lehet félelem nélkül élni, mert ott nem Fideszes a polgármester

[fb_button]

Az ATV Egyenes beszéd című műsorában a szocialisták elnöke, Tóth Bertalan elmondta, hogy Magyarországon félelemben élnek az emberek a Fidesz "kiskirályai" miatt. Szegeden viszont ahol MSZP-s polgármester van ott minden fantasztikusan működik és a város félelem nélkül él.

Az interjúból kiderült, hogy a Fidesz által vezetett városokban minden rossz, minden romokban van, az emberek pedig teljes félelemben és rettegésben élik a mindennapjaikat.

Ellenben a szocialista vezetésű városok! Ott minden tökéletes, minden jó!

"Ha valaki elmegy Szegedre, eltölt ott egy pár napot, akkor érzi azt, hogy milyen félelem nélkül élni."

Mire Rónai Egon csak annyit tudott mondani egy rövid hatásszünet után, hogy

 "Ez egy szörnyű mondat."

Forrás: Hírháttér

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!