2025. december 22. - Zénó
Időjárás ikon
EUR 387.24 :
USD 330.61 :

11 milliárd forintot fordít a kormány kórházépületek tervezésére

Az Egészséges Budapest Program (EBP) keretében 11 milliárd forintot fordít a kormány kórházépületek felújításának és építésének tervezésére – jelentette be az emberi erőforrások minisztere pénteken Budapesten, sajtótájékoztatón.
Kásler Miklós közölte: az elmúlt év végén aláírták az összesen 381 498 négyzetméternyi terület felújítására és építésére vonatkozó tervezői szerződéseket. Az infrastrukturális fejlesztés 17 kórházat és szakrendelőt érint a fővárosban, illetve Pest megyében. Összesen 30 új épület, illetve épületrész és 48 épület felújításának a tervezése kezdődik meg – mondta a tárcavezető.Forrás: Hirado.hu

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!