2025. december 19. - Viola
Időjárás ikon
EUR 389.99 :
USD 332.67 :

Még a hungarofób Hont Bandi is kiakadt a hazaáruló Szabó Tímeán

Rendben van-e Szabó Tímea tegnapi parlamenti fölszólalása? – tehető fel a kérdés az ellenzéki közvéleménynek - írja a magyargyűlölő Hont. 
„Én csak annyit szeretnék megkérdezni a felvilágosult ellenzéki közvélemény nemes lelkű tagjaitól, hogy szerintük rendben van-e Szabó Tímea tegnapi parlamenti fölszólalása. Most eltekintve attól, hogy mennyire tartják furcsának/normálisnak, hogy nem sokkal azt követően, hogy valaki így jellemezte a rendszert: »ezt úgy hívják, diktatúra«, a rendszer parlamentjében rendez nyilvános idegrohamot, szóval, ettől eltekintve helyeslik-e, hogy az alappal xenofób hangulatkeltéssel vádolt kormányon azt kéri számon, hogy maszkokat szállított Kolozs, Kovászna vagy Maros megyébe? Hogy máskor az európai szolidaritást annyira nagyra tartó ellenzéki közösség képviselőjeként szóvá teszi, hogy küldtünk maszkokat Macedóniába is? Hogy nem szégyellik magukat helyette is?”

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!