A szakemberek szerint borítékolható volt, hogy ebből botrány lesz: minden második autós melegebb éghajlatra küldi Karácsony Gergelyt a sleppjével együtt,- számol be az indirekt.hu.Miközben biciklis sehol, órákra bedugult a a Nagykörút, a Bartók Béla út, a Blahától Rákóczi hídig folyamatosan áll az kocsisor. Az autósok káromkodva üzenik a főpolgármesternek hogy hova menjen és kivel mit csináljon.Érthetően: Karácsony takarodj a kurva anyádba! Karácsony baszd meg azt a telibaszott kurva édes anyádat. Sajnos ilyen szavakkal illetik Gergelyt, Budapest első emberét már az autósok.Miközben biciklis sehol, órákra bedugult a a Nagykörút, a Bartók Béla út, a Blahától Rákóczi hídig folyamatosan áll az kocsisor. Az autósok káromkodva üzenik a főpolgármesternek hogy hova menjen és kivel mit csináljon.
Mint ismert, Budapest vezetése kitalálta, hogy drasztikusan csökkenti a városban a sebességet, a meglévő kétsávos utak közül pedig egyet elvesznek az autósoktól és azt kerékpárosútnak alakítják át. Ez történt most, emiatt órákra megbénult a közlekedés a fővárosban. Nemcsak az autókban, de a neten is folyik a budapesti városvezetés gyalázása.
(Indirekt.hu nyomán)
Kedves Olvasóink!
A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik. A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk. Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat. Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról. Köszönjük ha feliratkoztok! Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.