2025. december 28. - Kamilla
Időjárás ikon
EUR 391.19 :
USD 331.71 :

Jákob lázítja az egybites követőit: korrupció, tolvajok, börtönbe vetni őket azonnal

Ez jut a magyaroknak ezúttal március 1-ig,- kiabál a csicskapárt elnöke

„A vendéglátósok támogatást alig vagy egyáltalán nem kapnak, ellenben ha kinyitnak, fél évre bezáratják őket. Értem én, hogy vigyáznunk kell egymásra, vigyázunk is. Este nyolcra sietünk haza, hordjuk a maszkot, mérjük a lázat. Kérdés: a munkahelyekre ki vigyáz? Az véletlenül nem a kormány dolga lenne?

Tudom, átvállalni a bajba jutott dolgozók bérét, az pénzbe kerül. Bejelenteni a korlátozás sokadik meghosszabbítását, meg bezárással fenyegetni, az megy pénz nélkül is. Azért csak azok fizetnek nagy árat, akik elveszítik a megélhetésüket. Közben olvasom, hogy Rogán Antal épp közel ezer milliárd (1 billió) forintot készül elkölteni ezekben a válságos időkben kormányzati informatika-fejlesztésre. Ennyi pénzből nem a kormányzati informatikát, hanem az összes bajba jutott vállalkozást, munkahelyet meg lehetne menteni. De nyilván megvan már annak az egybillió forintnak a helye.

Mai hír: immár a magyar kormány az Unió legkorruptabb kormánya. 10 év rendszerszintű lopás után ebben a műfajban mindenkit leelőztünk. Az életünket korlátozzák, csak a lopás lehet korlátlan. Talán meg kéne fordítani. Az életet fokozatosan, szabályozottan, de szabaddá kell tenni. A tolvajokat meg be kell zárni. Mielőbb.”- írta Jákob.

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!