Legalább két fegyveres nyitott tüzet Kaliforniában kedden egy partibuszra, a golyózáporban ketten meghaltak és öten megsebesültek - közölték a helyi hatóságok.

A bulizók éppen egy 21 éves nő születésnapját ünnepelték, amikor az ismeretlen elkövetők egy autóból lőni kezdték a San Franciscóból Oaklandbe visszatérő járművet az autópályán - ismertette az East Bay Times.
A hatóságok szerint a tettesek üldözőbe vették az autópályáról letért buszt és városi területen is lövéseket adtak le rá. Mintegy hetven lövést adtak le az elkövetők.
A kaliforniai autópályarendőrség szerint feltehetőleg nem véletlenszerű bűncselekmény történt.
A halálos áldozatok és a sebesültek mindannyian fiatal nők. Az egyik nőt válságos állapotban szállították kórházba. A születésnapját ünneplő nő a lábán kapott sebet.
Forrás: MTI
Kedves Olvasóink!
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
