EUR : 394.87
USD : 364.71
Időjárás ikon16°

Tömegverekedés volt a Debrecen–Fehérvár futballmeccs előtt

Körülbelül százan csaptak össze a Debrecen–Fehérvár magyar bajnoki futballmeccs előtt szűk egy órával, erről számolt be a Debreceni Nap nevű portál. A helyi rendőrség megerősítette a tömegverekedést hírét a Kartács és Doberdó utcán sarkán, és azt közölte, hogy 15 embert állítottak elő, de ez a szám még növekedhet. A lap azt is írja, hogy Molotov koktél is előkerült(ez valószínűleg görögtűz volt inkább,- a szerk.), de erről hivatalos tájékoztatást nem adtak. Mindenesetre itt egy videó az esetről:

Csoportosan elkövetett garázdaság gyanúja miatt indított eljárást a helyi rendőrség az előállított drukkerek ellen.

A mérkőzésen Dzsudzsák Balázst a 43. percben kiállították, a végeredmény 1-1 lett, miután a Loki megszerezte a vezetést a 86. percben tizenegyesből, de erre a fehérváriak szintén büntetőből egyenlítettek.