A momentumos állatorvos a Facebookon írja az agymenését.
![]()
„Ezt a plakátot Korondon fényképezték. A Fidesz lasszóval fogja a szavazókat. A plakát is lebuktatja őket, hogy nem a határon túli honfitársaink nemzetbe ölelése a cél, hanem a szavazóvásárlás. Az igazi, magyar identitású honfitársaink már régen megkérték az állampolgárságot, nem kellene őket plakáton noszogatni.
Ha pedig az igazi, magyar identitású honfitársaink lennének a hirdetés célközönsége, akkor együvé tartozást, szolidaritást, magyar oktatást ígérnénk a plakáton, nem pedig schengeni útlevelet, személyit és pénzt. Ez a hirdetés inkább olyan embereket keres, akik egy kis haszonért cserébe majd odaadják levélszavazataikat a fideszes aktivistáknak, akik majd szépen kitöltik és beviszik a konzulátusra.”
Kedves Olvasóink!
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
