2022. május 17. - Paszkál
EUR : 384.69
USD : 368.72
Időjárás ikon20°14°

Itt vannak a Fidesz 2022-es jelöltjei

Navracsics Tibor, Hende Csaba, Kósa Lajos, Lázár János, Fürjes Balázs, Simicskó István és Tállai András is elindul...

A Fidesz országos választmánya döntött az egyéni választókerületi jelöltekről – olvasható a párt közleményében, amihez egy mellékletet is csatoltak a 2022-es választáson induló egyéni választókerületi jelöltjeikről.

Völner Pál helyett Erős Gábor, Simonka György helyett Erdős Norbert, Boldog István helyett pedig Herczeg Zsolt indul.

Bács-Kiskun

Bács-Kiskun 1 – Kecskemét: Salacz László
Bács-Kiskun 2 – Kecskemét: Szeberényi Gyula
Bács-Kiskun 3 – Kalocsa: Font Sándor
Bács-Kiskun 4 – Kiskunfélegyháza: Lezsák Sándor
Bács-Kiskun 5 – Kiskunhalas: Bányai Gábor
Bács-Kiskun 6 – Baja: Zsigó Róbert

Baranya

Baranya 1 – Pécs: Kővári János
Baranya 2 – Pécs: Hoppál Péter
Baranya 3 – Mohács: Hargitai János
Baranya 4 – Szigetvár: Nagy Csaba

Békés

Békés 1 – Békéscsaba: Herczeg Tamás
Békés 2 – Békés: Dankó Béla
Békés 3 – Gyula: Kovács József
Békés 4 – Orosháza: Erdős Norbert

Borsod-Abaúj-Zemplén

Borsod-Abaúj-Zemplén 1 – Miskolc: Csöbör Katalin
Borsod-Abaúj-Zemplén 2 – Miskolc: Kiss János
Borsod-Abaúj-Zemplén 3 – Ózd: Riz Gábor
Borsod-Abaúj-Zemplén 4 – Sajószentpéter: Demeter Zoltán
Borsod-Abaúj-Zemplén 5 – Sátoraljaújhely: Hörcsik Richárd
Borsod-Abaúj-Zemplén 6 – Tiszaújváros: Koncz Zsófia
Borsod-Abaúj-Zemplén 7 – Mezőkövesd: Tállai András

Budapest

Budapest 1 – V. kerület: Böröcz László
Budapest 2 – XI. kerület: Simicskó István
Budapest 3 – XII. kerület: Fürjes Balázs
Budapest 4 – II. kerület: Gór Csaba
Budapest 5 – VI–VII. kerület: Kovács Balázs Norbert
Budapest 6 – VIII–IX. kerület: Sára Botond
Budapest 7 – XIII. kerület: Harrach Tamás
Budapest 8 – XIV. kerület: Borbély Ádám
Budapest 9 – X. kerület: Pap Sándor
Budapest 10 – III. kerület: Bús Balázs
Budapest 11 – IV. ker: Wintermantel Zsolt
Budapest 12 – XV. kerület: Pintér Gábor
Budapest 13 – XVI. kerület: Szatmáry Kristóf
Budapest 14 – XVII. kerület: Dunai Mónika
Budapest 15 – XVIII. kerület: Lévai István Zoltán
Budapest 16 – XX. kerület: Földesi Gyula
Budapest 17 – XXI. kerület: Németh Szilárd
Budapest 18 – XXII. kerület: Németh Zsolt

Csongrád-Csanád

Csongrád-Csanád 1 – Szeged: Bartók Csaba
Csongrád-Csanád 2 – Szeged: Mihálffy Béla
Csongrád-Csanád 3 – Szentes: Farkas Sándor
Csongrád-Csanád 4 – Hódmezővásárhely: Lázár János

Fejér

Fejér 1 – Székesfehérvár: Vargha Tamás
Fejér 2 – Székesfehérvár: Törő Gábor
Fejér 3 – Bicske: Tessely Zoltán
Fejér 4 – Dunaújváros: Mészáros Lajos
Fejér 5 – Sárbogárd: Varga Gábor

Győr-Moson-Sopron

Győr-Moson-Sopron 1 – Győr: Simon Róbert Balázs
Győr-Moson-Sopron 2 – Győr: Kara Ákos
Győr-Moson-Sopron 3 – Csorna: Gyopáros Alpár
Győr-Moson-Sopron 4 – Sopron: Barcza Attila
Győr-Moson-Sopron 5 – Mosonmagyaróvár: Nagy István

Hajdú-Bihar

Hajdú-Bihar 1 – Debrecen: Kósa Lajos
Hajdú-Bihar 2 – Debrecen: Pósán László
Hajdú-Bihar 3 – Debrecen: Tasó László
Hajdú-Bihar 4 – Berettyóújfalu: Vitányi István
Hajdú-Bihar 5 – Hajdúszoboszló: Bodó Sándor
Hajdú-Bihar 6 – Hajdúböszörmény: Tiba István Csaba

Heves

Heves 1 – Eger: Pajtók Gábor
Heves 2 – Gyöngyös: Horváth László
Heves 3 – Hatvan: Szabó Zsolt

Jász-Nagykun-Szolnok

Jász-Nagykun-Szolnok 1 – Szolnok: Kállai Mária
Jász-Nagykun-Szolnok 2 – Jászberény: Pócs János
Jász-Nagykun-Szolnok 3 – Karcag: F. Kovács Sándor
Jász-Nagykun-Szolnok 4 – Törökszentmiklós: Herczeg Zsolt

Komárom-Esztergom

Komárom-Esztergom 1 – Tatabánya: Bencsik János
Komárom-Esztergom 2 – Esztergom: Erős Gábor
Komárom-Esztergom 3 – Komárom: Czunyiné Bertalan Judit

Nógrád

Nógrád 1 – Salgótarján: Becsó Zsolt
Nógrád 2 – Balassagyarmat: Balla Mihály

Pest

Pest 1 – Érd: Aradszki András
Pest 2 – Budakeszi: Menczer Tamás
Pest 3 – Szentendre: Vitályos Eszter
Pest 4 – Vác: Rétvári Bence
Pest 5 – Dunakeszi: Tuzson Bence
Pest 6 – Gödöllő: Vécsey László
Pest 7 – Vecsés: Szűcs Lajos
Pest 8 – Szigetszentmiklós: Bóna Zoltán
Pest 9 – Nagykáta: Czerván György
Pest 10 – Monor: Pogácsás Tibor
Pest 11 – Dabas: Pánczél Károly
Pest 12 – Cegléd: Földi László

Somogy

Somogy 1 – Kaposvár: Gelencsér Attila
Somogy 2 – Barcs: Szászfalvi László
Somogy 3 – Marcali: Móring József
Somogy 4 – Siófok: Witzmann Mihály

Szabolcs-Szatmár-Bereg

Szabolcs-Szatmár-Bereg 1 – Nyíregyháza: Szabó Tünde
Szabolcs-Szatmár-Bereg 2 – Nyíregyháza: Vinnai Győző
Szabolcs-Szatmár-Bereg 3 – Kisvárda: Seszták Miklós
Szabolcs-Szatmár-Bereg 4 – Vásárosnamény: Tilki Attila
Szabolcs-Szatmár-Bereg 5 – Mátészalka: Kovács Sándor
Szabolcs-Szatmár-Bereg 6 – Nyírbátor: Simon Miklós

Tolna

Tolna 1 – Szekszárd: Horváth István
Tolna 2 – Dombóvár: Potápi Árpád János
Tolna 3 – Paks: Süli János

Vas

Vas 1 – Szombathely: Hende Csaba
Vas 2 – Sárvár: Ágh Péter
Vas 3 – Körmend: V. Németh Zsolt

Veszprém

Veszprém 1 – Veszprém: Ovádi Péter
Veszprém 2 – Balatonfüred: Kontrát Károly
Veszprém 3 – Tapolca: Navracsics Tibor
Veszprém 4 – Pápa: Kovács Zoltán

Zala

Zala 1 – Zalaegerszeg: Vigh László
Zala 2 – Keszthely: Nagy Bálint
Zala 3 – Nagykanizsa: Cseresnyés Péter

Az oldalunk sütiket használ. Adatvédelmi tájékoztató