USD : 369.7
Időjárás ikon13°

Úristen! A női vízilabda-válogatott megalázta Romániát - 22 - 0

Totális KO a magyar-románon, gólt se kaptak a lányok az Eb-n.

Splitben a női vízilabda Európa-bajnokság A-csoportjának utolsó fordulójában a magyar női vízilabda-válogatott Románia ellen szállt vízbe.

Magyarország–Románia 22–0 (7–0, 4–0, 6–0, 5–0)

Split. V: Wengenroth (svájci), Kuníková (szlovák)

A spliti vízilabda Európa-bajnokság A csoportjában szombat délelőtt 10 órától a magyar női válogatott Románia elleni „edzőmeccsel” zárta a csoportkört. Azért a jelző, mert hihetetlen tudáskülönbség mutatkozott Bíró Attila tanítványai és Berttini Andrei Nenciu csapat között.

A románok, akik az előző két meccsüket is 055-el zártak, szinte lövésig sem jutottak el, holott a magyar lányok elég pontatlanul, sok apró hibával játszottak, ziccereket hibáztak, ennek ellenére az első nyegyedet 7-0-ra, a másodikat 4-0-ra, a harmadikat 6-0-ra, míg a negyedike 5-0 nyerték meg.