Brüsszel az európaiak pénzét is Ukrajnára költötte, ezzel a csőd szélére sodorták az EU-t – jelentette ki legújabb Facebook-videójában Szentkirályi Alexandra.
A kormányszóvivő hozzátette: az EU most emiatt követel még több pénzt a tagállamoktól, miközben hazánk máig nem kapta meg a neki járó forrásokat. Szentkirályi Alexandra elmondta: Magyarország a források helyett csak támadásokat kap a békepárti álláspontja miatt. Kiemelte: amíg nemzeti kormány van Magyarországon, nem fogjuk hagyni, hogy háborúba sodorjanak – írja a PestSrácok.
A békét sürgetjük, az azonnali tűzszünetet sürgetjük, és addig is mindent megteszünk, hogy háborús időkben is megvédjük az országot, a magyar családokat, a munkahelyeket, a rezsicsökkentett árakat és a nyugdíjasokat – mondta a kormányszóvivő.
Kedves Olvasóink!
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
