2026. május 11. - Ferenc
Időjárás ikon 16° 13°
EUR 355.14 :
USD 301.89 :

Két színész megsérült - félbeszakadt a Nemzeti Színház előadása

Péntek este tette közzé a Nemzeti Színház közösségi oldalán, hogy baleset miatt félbeszakadt az egyik előadásuk. A teátrum későbbre ígért bővebb tájékoztatást az ügyben.Péntek este tette közzé Fa...

Péntek este tette közzé a Nemzeti Színház közösségi oldalán, hogy baleset miatt félbeszakadt az egyik előadásuk. A teátrum későbbre ígért bővebb tájékoztatást az ügyben.

Péntek este tette közzé Facebook-oldalán a Nemzeti Színház a hírt, miszerint félbehagyni kényszerültek a Rómeó és Júlia előadását egy baleset miatt.

Vidnyánszky Attila, a színház igazgatója most megtörte a csendet.

"Ezúton tájékoztatjuk nézőinket és a sajtó munkatársait, hogy a pénteki Rómeó és Júlia című előadásunk Szász Júlia és Horváth Lajos Ottó balesete miatt a második felvonás alatt félbeszakadt" - írta a pénteti Rómeó és Júlia című előadáson történt balesetről szóló közleményében a színházigazgató.



Vidnyánszky közleményéből az is kiderült, a rövid időn belül kiérkezett mentősök a két művészt a helyszínen szakszerű ellátásban részesítették, majd kórházba szállították, akik a körülményekhez képest jól vannak.

Mint írja, a baleset körülményeinek vizsgálata folyamatban van.

"A két kiváló színművészünknek, kollégánknak mielőbbi gyógyulást kívánunk és várjuk vissza őket a színházba. A repertoárban elkerülhetetlenül bekövetkező változásokról folyamatosan tájékoztatjuk kedves nézőinket" - zárta sorait a Nemzeti Színház igazgatója.

#Vidnyánszky #előadás #Nemzeti Színház #baleset

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!