Egy "még nem publikált piackutatás" szerint már 20 százalékra mérik Magyar Péter még meg sem alakult pártját. A szavazók döntő többsége szerint Magyar képes ártani a kormánynak, őszintének gondolják az emberek, és a magánéleténél sokkal fontosabbnak tartják, hogy a közérdekű adatok napvilágra kerüljenek.

Egy, még nem publikált felmérés szerint Magyar Péter még meg sem alakult pártjára már 20 százalék szavazna a megkérdezettek közül. Egy közvélemény-kutatás eredményeit saját maga tette közzé a legújabb Facebook-posztjában a Diákhitel Központ volt vezetője. Megosztotta továbbá követőivel, hogy a felmérés szerint:
a válaszadók több mint 60 százaléka őszintének tartja Magyart;
a megkérdezettek 83 százaléka szerint képes ártani a kormánypártnak;
mindössze 28 százaléka tartja visszásnak, hogy felvette a Varga Judittal közös beszélgetésüket, a többség fontosnak tartja, hogy a közérdekű adatok nyilvánosságra kerüljenek;
végül a válaszadók többsége nem tartja hitelesnek a magánéletükkel kapcsolatban nyilvánosságra hozott állításokat.
Kedves Olvasóink!
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
