Ahogy azt korábban megírtuk, Kuleba lelépett, de itt van Andrij Jermak, aki mindenáron bevonná a NATO-t a proxyháborúba. Úgy tűnik, az ukránok módszere és utolsó reménye egyszerű, de működik. Andrij Jermak, az ukrán elnöki hivatal vezetője most egy Telegram-posztban reagált az orosz elnök, Vlagyimir Putyin nyilatkozatára, amelyben az orosz elnök a NATO elleni háborúról beszélt.
Jermak ugyanis amellett kardosokodik, hogy az Oroszország területén történő mélységi csapások engedélyezése felgyorsítja az orosz terror problémájának megoldását. Azaz nem fogja lehetővé tenni, hogy a világ más országaira is átterjedjen, amit Putyin annyira szeretne. Vagyis az ukránok szerint a béke záloga nem más, mint Oroszország belsejének a bombázása NATO-fegyverekkel.
A gazember Kuleba után sikerült találni egy még nagyobb gazembert, ezt a Jermakot”
– kommentálta a hírt Bayer Zsolt old_vadista legújabb véleménycikkében a Magyar Nemzet oldalán.
Kedves Olvasóink!
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
