2025. december 17. - Lázár,Olimpia
Időjárás ikon
EUR 384.97 :
USD 327.44 :

Magyar Péter erőszakos embere nagyon megijedt a tüntetés előtt

Donát László beszart...Magyar Péter embere pár napja még baltával akart menni tüntetni a köztévéhez. Tiszás petiék békések lesznek😂😂😂 pic.twitter.com/avOgZMvSL9— Bede Zsolt (@Bede_Zsolti) October...

Donát László beszart...

Magyar Péter embere pár napja még baltával akart menni tüntetni a köztévéhez. 

Most az alábbi közleménnyel rukkolt elő:

Sziasztok!

Nagyon mérges vagyok a propagandára. Amit velem műveltek, az gyomorforgató és gusztustalan. Én nem uszítottam és buzdítottam senkit sem, senki nem kért fel arra, hogy ilyen posztokat osszak meg. Kivágtak és összeollóztak rólam olyan videókat, amiben valótlan dolgokat és undorító hazugságokat állítottak rólam.

Most szerepelek az összes kormány által irányított médiában. M1, mandíner, ripost, TV2, Metropol, Hibrid Rezsim és hadd ne soroljam még hol. Az amit tettem engem minősít. Igen, trágárul közöltem sokszor azt amit mondtam, elnézést kérek a stílusért.

Végtelenül sajnálom, hogy ezzel a tevékenységemmel bajba sodortam Magyar Pétert és a Tisza Pártot és ezzel támadási felületet adtam. Magyar Pétert én nagyon tisztelem. Magyar Péter nem fogadott fel engem és nem bízott meg senki sem semmivel. Ezeket mindet én saját elhatározásból tettem. Az elkövetkező napokban tisztára mosom a becsületemet. Elnézést kérek mindenkitől!

Holnap nagyon sajnálom, hogy nem vehetek részt az eseményen, mert ott kint fizetett provokátorok lesznek. Nem adok több hibalehetőséget. Egy időre most visszavonulok és a háttérből figyelem az esemémyeket.

Most újra a hobbijaimnak fogok élni. Madarászok, biciklizek, és megyek gombászni. Az erdőket fogom járni. Jah és írom az OTTVOLTAM! könyvem!  
Legyetek jók, holnapra békés tüntetést, és sok kitartást kívánok Nektek!

És ÁRADJON A TISZA !

#Magyar Péter #Tisza párt

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!