2025. december 26. - István
Időjárás ikon
EUR 391.19 :
USD 331.71 :

Lövéseket hallottak az ásotthalmi határnál, felgyulladt egy csempészautó (Videó)

A helyi hírportálok közlése szerint szerdán újabb csempészautó lángolt Zákányszék és Bordány között, riasztani kellett a tűzoltókat is.A Szeged365 számolt be arról csütörtökön, hogy egy olvasójuk...

A helyi hírportálok közlése szerint szerdán újabb csempészautó lángolt Zákányszék és Bordány között, riasztani kellett a tűzoltókat is.

A Szeged365 számolt be arról csütörtökön, hogy egy olvasójuk tájékoztatás szerint lövöldöznek a határnál, Ásotthalom felé. „Sorozatokat adnak le, azt nem tudjuk, melyik oldalán a határnak, de ilyenkor kivonják a rendőröket az érintett szakaszról, és zúdulnak be a migránsok” – idézte a lap.

A helyi portál megkereste a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányságot az ügyben, akiktől azt a választ kapták, hogy egyelőre nem érkezett bejelentés a rendőrségre lövöldözésről, de az is biztos, hogy nem a vármegyei rendőrök „lövöldöznek”.

Papp Renáta, Ásotthalom polgármestere ugyanakkor elmondta, hogy több lakossági bejelentést kaptak ők is a sorozatlövésekről. Ugyanakkor 

egyelőre nem tudni, hogy azok pontosan hol dördültek el.

Csempészautó égett Zákányszék és Bordány között

A Szeged365 emlékeztetett arra, hogy szerdán ismét 

csempészautó tűzhöz riasztották a tűzoltókat Zákányszék és Bordány között. 

Az Ásotthalmi Hírmondó az esettel kapcsolatban kiemelte, hogy a hátrahagyott járművekből közel 20 darab vesztegel a településen is. Az alkatrész tolvajok kibontják a számukra fontos alkatrészeket, a torzókat pedig hátrahagyják.

A lángoló járműről készült felvételt alább tekintheti meg:

(Mandiner)

#Ásotthalom #Lövöldözés #Migránsok

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!