Szürreális szállal bővült a pénteken Magdeburgban történt terrortámadás története.

Jelentkezett ugyanis egy szaúdi nő, aki azt állítja,
ő szólt a hatóságoknak arról, hogy Taleb A. mire készül, csak éppen nem a németországi, hanem az amerikai Berlin hatóságainak.
A Focus című hírportál számolt be arról, hogy a pénteken Magdeburgban történt terrorcselekmény után jelentkezett egy szaúdi nő, aki állítása szerint levélben figyelmeztette a hatóságokat arra, hogy Taleb A. többször is arról írt a közösségi médiában, hogyan szeretne minél több német állampolgárt megölni (természetesen nem az iszlamizmus jegyében, hanem éppen azért, mert túl sok az illegális bevándorló, igen, elhisszük). Az állítólagos levélben ez állt:
Helló, nagyon sürgős, van egy fickó, aki azt mondja, hogy megöl bármilyen német állampolgárt, kérem, tegyenek valamit, és tartóztassák le minél hamarabb.
Továbbá a nő megadta Taleb A. nevét, és születési dátumát is.
A hölgy csak egyetlen nagyon aprócska hibát vétett, megintcsak állítása szerint: nem a német főváros hatóságainak küldte a levelet, hanem egy aprócska amerikai kisvárosnak, amit véletlenül szintén Berlinnek hívnak.
Kedves Olvasóink!
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
