2025. december 26. - István
Időjárás ikon
EUR 391.19 :
USD 331.71 :

Nem mindenhol érvényes az ingyenes ünnepi parkolás

 Az eddigiekhez hasonlóan a legtöbb helyen ingyenes lesz a parkolás Budapesten az ünnepi időszakban, de a hangsúly a "legtöbb helyen" van, mert kivételek azért akadnak. Sok helyen nem kell majd f...

 Az eddigiekhez hasonlóan a legtöbb helyen ingyenes lesz a parkolás Budapesten az ünnepi időszakban, de a hangsúly a "legtöbb helyen" van, mert kivételek azért akadnak.

Sok helyen nem kell majd fizetni Budapesten a parkolásért az ünnepek alatt, de vannak kivételek, és az ünnepek alatt is lehet büntetést kapni.

2024. december 24. üzemkezdettől, 2025. január 1-ig (üzemzárásig) ingyenes a parkolás Budapesten, de továbbra is fizetős:

a Dísz tér, Hunyadi János út (Szabó Ilonka utca és Dísz tér között), valamint a Palota út (Dísz tér és Lovas utca között) 
a Margitsziget északi parkolójában és a szállodák várakozóhelyein megmarad a parkolási díj.

Az állami ünnepnapokon az üzemeltetett parkolóházak és -garázsok fizetősek, ott egyedi díjszabások érvényesek.

Vidéken is figyelmesnek kell lenni:

- Székesfehérvár: Az I., II. és III. parkolási zónák díjmentesek, egészen január 2. reggel 8:00-ig , de a történelmi belvárosban a parkolás továbbra is fizetős.
- Pécs: December 23. 13:00 óta díjmentes a parkolás, de a védett területekre való behajtás továbbra is engedélyhez kötött.
- Szombathely: December 23. és január 1. között mindenhol ingyenes a parkolás.
- Hódmezővásárhely: Az I. parkolási zónában december 23-26-ig és január 1-én ingyenesen lehet parkolni. 

#ünnepek #Parkolás

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!