2025. december 26. - István
Időjárás ikon
EUR 391.19 :
USD 331.71 :

A dzsungelben kellett leszállnia a hondurasi elnök helikopterének

Kényszerleszállást hajtott végre a Xiomara Castro hondurasi elnököt szállító helikopter egy dzsungelben az ország középső vidékén. 

A hondurasi elnök és a többi utas nem sérült meg. Felvételek készültek arról, hogy a helikopter a dzsungelben egy tisztáson szállt le és a köztársasági elnök a helyi média képviselőivel beszél.

Xiomara Castro Honduras északkeleti részén fekvő San Pedro Sula városába tett munkaútjáról tért vissza Tegucigalpába. A Cortes megyében lévő El Balin falu közelében azonban a helikopternek kényszerleszállást kellett végrehajtania. A helikopter személyzete a nagy köd miatti rossz látási viszonyok miatt először azt tervezte, hogy visszatérnek San Pedro Sulába, de végül úgy döntöttek, hogy a dzsungelben szállnak le. 

#Honduras #kényszerleszállás

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!