2026. január 24. - Timót
Időjárás ikon
EUR 382.59 :
USD 326 :

Egy hét alatt hárman is vízbe fulladtak Somogyban

Vasárnap Barcson egy német nő belefulladt a Drávába.

Újabb tragédia történt Somogy megyében, egy német nő belefulladt a Drávába a barcsi szabadstrandon – írja a Sonline. 

A lapnak a helyiek azt mondták, hogy a nő profi úszó volt, a férjével érkezett a strandra vasárnap délután. A férfi a parton maradt, míg felesége beúszott a mély vízbe.

Amikor a nő nem bukkant fel a vízből, segítséget kért a helyiektől, akik riasztották a katasztrófavédelem munkatársait. Volt, aki azzal kereste fel a segélyhívót: mintha egy testet sodorna a víz. A barcsi tűzoltók motorcsónakkal indultak a német nő keresésére. 

Végül két kilométerre a bejelentés helyétől találták meg, próbálták újraéleszteni a fürdőzőt, de már nem sikerült megmenteni az életét.

Egy hét alatt ez már a harmadik ilyen eset volt Somogy megyében. Egy 17 éves fiú egy kaposmérői állattartó telepen fulladt vízbe hétfőn, míg szombaton a lengyeltóti tóban halt meg egy fiatal.

#vízimentők

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!