2025. december 26. - István
Időjárás ikon
EUR 391.19 :
USD 331.71 :

Puzsér kocsmája kedvéért Baranyi lezáratta a Tűzoltó utcát

Baranyi Krisztina egyik napról a másikra lezáratta a Tűzoltó utca egy szakaszát, hogy Puzsér Róbert kocsmájának terasza lehessen – a helyiek, az orvosok, a mentősök megkérdezése nélkül - hívta fel a figyelmet Szentkirályi Alexandra.

Mint a fideszes politikus felhívta a figyelmet, sem Baranyinak, sem Puzsérnak nem számított, hogy emiatt a közeli gyermekklinikához csak kerülőúton tudnak eljutni a mentők. Emberéletek múlhatnak rajta.

A lakók tiltakoznak, de az önkormányzat hallgat

-hangsúlyozza Szentkirályi Alexandra, azt is hozzátéve, információik szerint Puzsér semmit sem fizet a közterület-használatért.

A Tisza Párt pedig – élén Vitézy Dáviddal és Barna Judittal – megint a kocsma lobbi oldalán áll. Ismerős forgatókönyv Erzsébetvárosból: ott már elüldözték a lakókat, most Ferencváros a célpont

-jegyzi meg. Véleménye szerint Budapest nem a bulibáróké, hanem az ottélőké.

(PS)

#Puzsér #Ferencváros #Szentkirályi Alexandra #Baranyi Krisztina

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!