2026. január 11. - Ágota
Időjárás ikon -4° -5°
EUR 385.9 :
USD 331.44 :

Lázár bejelentette: elintézem a kormánynál, hogy a pedofilokat kasztrálják és életük végéig rohadjanak a börtönben

Lázár János éppen Sopronban tart Lázárinfót.

Lázár arról beszélt, Sopronban nehézség, hogy a magyar béreknek az osztrák bérekkel kell versenyeznie. Azt mondta, a kormány ajánlata a soproniaknak az infrastruktúra-fejlesztés mellett munkahelyek teremtése Nyugat-Magyarországon, például Sopronban, Szombathelyen és Győrben. Arról is beszélt, hogy ahhoz, hogy a régió megtartsa a népességét és a munkavállalókat, ahhoz versenyképes fizetések is kellenek. Ezeknek Lázár szerint az osztrák bérekkel kell versenyeznie.

A tömegben többen táblákkal és bekiabálásokkal provokálták Lázár Jánost, aki rátért a pedofiliára is. 

A miniszter bejelentette, hogy 

követelni fogja a kormánynál, hogy a pedofilokat kémiailag kasztrálják és az életük végéig börtönben rohadjanak…

A Szőlő utcai javítóintézettel kapcsolatos bekiabálás miatt Lázár kitért a gyermekvédelemre. Azt mondta, ő radikális ebben a kérdésben, és két javaslatot tett: szerinte akit pedofil büntetésen kapnak, és be is bizonyosodik a bűnössége, annak tényleges életfogytiglant kell kapnia. „Magyarul rohadjon meg a börtönben”, mondta a miniszter. A második javaslata az volt, hogy Magyarországon is vezessék be a kémiai kasztrálást a pedofil bűncselekmények esetében. Azt is hozzátette, hogy amikor viszont alaptalanul vádolnak valakit pedofil bűncselekménnyel, akkor a vádaskodót „következetesen meg kell büntetni”.

#Pedofilok #Lázár János

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!