Tajani úgy vélte, a nemzeti identitás teszi Európát erőssé.

Hozzátette: a nemzeti identitás védelmét nem lehet eszközként kihasználni arra, hogy „másokat bűnösnek kiáltsunk ki. Gyakran mások támadása puszta eszköznek számít” – hangoztatta az olasz politikus.
A miniszterelnök-helyettes a Merni a békét elnevezésű, az olasz fővárosban zajló nemzetközi vallásközi találkozón újságírói kérdésre kommentálta Orbán Viktor római látogatását és a miniszterelnök Giorgia Melonival való találkozóját.
Tajani, aki egyben a Hajrá Olaszország (FI) jobbközép kormánypárt vezetője, hangsúlyozta, hogy az esetleges politikai nézeteltérések ellenére Orbán Viktor az Európai Unióhoz tartozó Magyarország miniszterelnöke, és Magyarország baráti ország Olaszország számára.
Ahogy arról lapunk is beszámolt, Orbán Viktor békemissziója folytatódott, a pápa fogadta a magyar miniszterelnököt.
Kedves Olvasóink!
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
