2026. január 10. - Melánia
Időjárás ikon -5° -5°
EUR 385.9 :
USD 331.44 :

Válságtanácskozás vette kezdetét a Tiszában

Válságtanácskozásba kezdett a Tisza Párt vezetése, miután egyre közeledve a választáshoz nem tudnak újat mutatni – írta a Magyar Nemzet egy, a Tisza Párt vezetésével együtt dolgozó informátortól.

A lap információi szerint ennek a helyzetnek az orvoslására egy új stratégia kidolgozásába kezdett a Tisza elnöksége. Teljes irányváltásban kezdtek gondolkodni miután kiderült, a jelenlegi helyzetben képtelenek visszanyerni az irányítást.

A washingtoni csúcs csak az utolsó csepp volt, utána már Magyar Péter is belátta, hogy az országjárós, balhézós taktikával nem lehet messzire menni

– mondta a lap forrása, aki ugyanakkor elmondta azt is, hogy a pártvezetésnek továbbra sincsenek megnyugtató válaszai.

Mindenki tudja, hogy nem mennek jól a dolgok, ugyanakkor nincsenek ötletek. Nagy a feszültség, mindenki nyomott, ideges és paranoiás – tette hozzá az informátor. Kiemelte, ez a helyzet csak tovább növeli a feszültséget a Tisza Párt elnökségén belül.

Magyar Péter semmit se enged ki a kezéből, mindent kontrollálni akar, nem látja be, hogy ezzel több kárt okoz, mint amit használ – jelentette ki a forrás.

#Magyar Péter #Tisza párt

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!