2026. január 29. - Adél
Időjárás ikon
EUR 380.16 :
USD 317.12 :

A rendőrség halált okozó testi sértés miatt indított nyomozást Dudás Miklós halálával kapcsolatban

Halált okozó testi sértés miatt indított nyomozást a rendőrség Dudás Miklós halálával kapcsolatban. A boncolás eredménye szerint olyan sérüléseket találtak az elhunyton, amelyek keletkezési mechanizmusa büntetőeljárás keretében tisztázható.

Egy XVIII. kerületi lakásban 2026. január 5-én holtan találtak egy 34 éves férfit. A halálesettel összefüggésben a Budapesti Rendőr-főkapitányság szakértők bevonásával indított közigazgatási hatósági eljárást – írja a police.hu.

A SORON KÍVÜL ELVÉGZETT HATÓSÁGI BONCOLÁS SORÁN A SZAKÉRTŐ OLYAN SÉRÜLÉSEKET TALÁLT AZ ELHUNYTON, AMELYEK KELETKEZÉSI MECHANIZMUSA BÜNTETŐELJÁRÁS KERETÉBEN TISZTÁZHATÓ.

A BRFK Életvédelmi Osztálya ezért január 6-án halált okozó testi sértés bűntett gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen rendelt el nyomozást, amelynek feladata, hogy tisztázza a sérülések keletkezésének körülményeit.

Hétfő délelőtt holtan találták a 34 éves Dudás Miklós olimpikont, akihez a Bors információi szerint egy közeli hozzátartozó hívta ki a hatóságokat – a sportoló 18. kerületben lévő, második emeleti lakását egy zárszakértő nyitotta fel, akkor találtak rá Dudás holttestére.

A halálesettel összefüggésben idegenkezűség, bűncselekmény gyanúja egészen eddig nem merült fel. A BRFK január 5-én a következőt közölte az Index megkeresésére: „A Budapesti Rendőr-főkapitányság közigazgatási hatósági eljárás keretében, szakértők bevonásával vizsgálja a haláleset körülményeit.”

#Police #Dudás Miklós

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!