2026. február 03. - Balázs
Időjárás ikon -1° -2°
EUR 380.55 :
USD 320.79 :

Orbán Balázs: Ezt úgy hívják, hogy a szuverén külpolitika helyett a behódolás politikája

A Tisza új külügyi vezetőjének szavaira reagált a miniszterelnök politikai igazgatója. Orbán Balázs elmondta, mi a különbség a szuverén külpolitika és a behódolás politikája között.

„A szuverén magyar külpolitikának köszönhetően sikerrel tudunk harcolni a magas energiaárak ellen, nemrég a Mol döntő befolyást szerzett a szerb energiapiac felett, folyamatosan érkeznek hazánkba a beruházások keletről és nyugatról is, alapító tagok lettünk a Trump elnök által létrehozott Béketanácsban, megszerveztük és vezetjük a Brüsszellel szembeni európai ellenállást, és mindenekelőtt kívül fogjuk tartani Magyarországot a háborúból” – írta közösségi oldalán Orbán Balázs.

A miniszterelnök politikai igazgatója ezután felhívta a figyelmet arra, hogy

erre a Tisza bejelentette a Bajnai- és Soros-körökből beejtőernyőzött új külügyi vezetőjét, aki az első interjújában elmondta, hogy önként lemondanának a keleti kapcsolatokról, vagyis az olcsó energiáról és a befektetésekről, önként adnák fel a tagállami vétót, és nem fognak kiállni Brüsszellel szemben a magyarok érdekében.

Orbán Balázs kiemelte:

Ezt úgy hívják, hogy a szuverén külpolitika helyett a behódolás politikája. Na, ezért a Fidesz a biztos választás!

#Orbán Balázs

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!