2026. február 09. - Abigél,Alex
Időjárás ikon
EUR 378.61 :
USD 321.07 :

Lebukás! A tiszás Csík Miklós szervezte a balhét a gyöngyösi Lázárinfón

Aki mindenre csak pénzért képes, az pénzért bármire képes - fűzte hozzá a videóhoz Pócs János.

Videót tett közzé a közösségi oldalán Pócs János , amelyből kiderül, hogy ki szervezte a gyöngyösi Lázárinfóra a balhét, és hogy mennyit fizetett az emberek. 

A videójában Pócs János egy helyi emberrel beszélget, aki elmondta neki, hogy ki és mennyiért szervezte az embereket a gyöngyösi balhéra. 

„Ezen a héten a hírhedt Lázárinfó Gyöngyösön. Elmentem tanulni, beültem a háttérbe, és odajöttek emberek, azt mondták hogy ha tudni akarom, hogy hogy történt a beszervezés, és tudni akarom a valóságot, akkor jöjjek el Tarnaörsre és Tarnazsadányra, kérdezzem meg az embereket" - kezdte a videóját Pócs János. 

– Vannak itt a tiszások. Voltak Gyöngyösön, én direkt elmentem velük.
– És akkor pénzt adtak azért, hogy menjenek el Gyöngyösre?
– Így van.
– Azok őrjöngtek pénzért?
– Így van.
– És kik szervezték?
– A Tiszából van a Csík Miklós vagy ki.
– Csík Miklós, igen?
– Igen igen, ezek szervezték.
– És ők adták a pénzt is az embereknek?
– Így van.
– Húsz ezret meg a benzin pénzt?
– Így van.

Hát itt Tarnazsadányon elég nagy a szegénység. De Csík Miklós, aki szervezte a bekiabálást, a balhét Gyöngyösön, az elég szép házban lakik. Hát ahogy kérték, eljöttem Tarnaörsre és Tarnazsadányra. Megérte. A gyöngyösi balhéért 20 000 forintot, plusz benzinpénzt adtatok. Csak azért, hogy balhé legyen. Tudjátok van az a mondás, aki mindenre csak pénzért képes, az pénzért bármire képes. Ne csináljátok! 

- zárta a videóját Pócs János.

#Gyöngyös #Pócs János #Tisza párt

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!