Lopással gyanúsított meg a rendőrség egy férfit, aki elvihette a január 17-én eltűnt Egressy Mátyás zsebéből kiesett telefonját – tudta meg a Magyar Nemzet.

A rendőrség a lap megkeresésére azt írta,
„a BRFK XI. Kerületi Rendőrkapitánysága lopás vétség megalapozott gyanúja miatt kihallgatott egy férfit, aki a nyomozás jelenlegi állása szerint egy buszon eltulajdonította a fiú zsebéből kiesett mobiltelefont. A feltételezett elkövető jelenleg egy másik ügyből kifolyólag szabálysértési őrizetben van”.
Egressy Mátyás január 16-án, péntek este az V. kerületi Ötkert szórakozóhelyen bulizott, majd hajnalban elindult haza, de nem érkezett meg XI. kerületi otthonába. A fiatalt napokig keresték, majd előkerült egy felvétel, melyen a Lánchídról a Dunába esik egy személy.
A család, az MTK Park Teniszklubon keresztül közzétett közleményükben megerősítették, hogy nagy valószínűséggel Mátyás az a személy, aki a Lánchídról a Dunába esett.
A fiatalt hivatalosan továbbra is eltűntként keresik. A Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság felszíni és víz alatti keresést is folytatott, melyet a jégzajlás is nehezített. A hatóságok hőkamerát, éjjellátó készüléket és szonárt is bevetettek a keresés alatt.
Kedves Olvasóink!
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
