2026. március 02. - Lujza
Időjárás ikon
EUR 375.74 :
USD 318.56 :

Dömötör fontos kérdést feszeget: ha a tiszás Orbán Anita arról se dönthet, kit enged be a saját rendezvényére, akkor valójában miről dönthet ő?

A Fidesz EP-képviselője fontos kérdést feszeget legutóbbi videójában. 

Mint az köztudott, a cselédsajtó koronaékszerét, a leghűségesebb nyaloncmédiát, a Telexet egyszerűen nem engedték be a tiszás Orbán Anita bécsi rendezvényére. 

A gázhercegnő, az LNG-lobbysta Orbán Anita azzal védekezett a telexes propagandistáknak szemlesütve és zavartan, hogy ne haragudjatok, bocsi, nem én döntök ebben a kérdésben. 

Dömötör Csaba ezek után feltette a kérdést: ha ilyen pimf, piti ügyben a saját rendezvényéről nem dönthet Orbán Anita, akkor miről dönthet ő egyáltalán? A WC-papír beszerzéséről? 

#Dömötör Csaba #Orbán Anita

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!