„A Fidesz vezetése már pontosan látja, hogy ezt a választást összehangolt csalások és orosz beavatkozás nélkül nem nyerhetik meg. Vidéken a legkisebb településen is árad a Tisza” – írja közleményében Poloska.

A nárcisztikus pszichopata szerint
„Orbánéknak ezért marad az uszítás, a fenyegetőzés és a dedós hazudozás aranyrudakról és külső finanszírozásról.”
Magyar úgy látja, „33 nappal a választások előtt mára elérkeztünk a politikai hangulat teljes megbillenéshez. A magyar vidék egyértelműen fellázadt Orbánék korrupt és dilettáns kormánya ellen. Március 15-én a Nemzeti Menetet a Holdról és Moszkvából is lehet majd látni.”
Tegnapi beszédében már egymilliós tömeget említett a bohóc.
