Lemondott mentelmi jogáról Dúró Dóra, a Mi Hazánk országgyűlési képviselője és elnökhelyettese, a rendőrség pedig már ki is hallgatta – számolt be közösségi oldalán maga az érintett.

Dúró állítása szerint a rendőrség még a gödi akkumulátorgyár ellen szervezett tiltakozása miatt indított ellene eljárást, ami során lemondott a mentelmi jogáról.
Mint fogalmaz, elképesztőnek tartja, „hogy még ellenünk lép fel a rendőrség ahelyett, hogy a valódi bűnözőket vonnák felelősségre, és a magyarokat mérgező multik ellen lépnének fel”.
A Mi Hazánk nemcsak beszél a mentelmi jog eltörléséről, hanem példát is mutatunk. Komolyan gondoljuk az elszámoltatást
– zárta bejegyzését a képviselőnő, aki még február 9-én zárta le Apáti István képviselőtársával a Samsung gödi gyárát.
Ez egyébként nem az első alkalom, hogy Dúró lemondott mentelmi jogáról. Tavaly is így tett, amikor az ARC kiállításon az egyik plakátot megrongálta, ami miatt eljárás indult ellene.
(index)
Kedves Olvasóink!
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
