2026. március 29. - Auguszta
Időjárás ikon
EUR 389.16 :
USD 337.84 :

Besült a lejáratókampány, mélyen hallgat a balliberális sajtó a tiszás ügynökbotrányról

Romba döntötte a baloldali média gondosan felépített lejárató kampányát a tiszás informatikus vallomása. Mint ismert, a fiatal férfi az Alkotmányvédelmi Hivatal embereivel beszélgetve maga is elismerte: egy külföldi szolgálat szervezhette be és próbálta őt felkészíteni egy későbbi akcióra. A Tisza Párthoz köthető sajtóorgánumokat láthatóan rosszul érintette, hogy kiderült az igazság: mélyen hallgatnak a felvételről.

Reggel óta hallgat a baloldali sajtó a tiszás informatikus vallomásáról. Érdekes módon nem nagyon tolja olvasói elé a hírt sem a Telex, sem a 444, a HVG-ről és a Kontrollról nem is beszélve. Ugyanakkor ebben nincs is semmi meglepő, hiszen a kormány által nyilvánosságra hozott felvétel romba döntötte a gondosan felépített lejárató kampányukat: minden kétséget kizáróan kiderült, hogy a Direkt36 valótlan állításokat közölt az Alkotmányvédelmi Hivatal (AH) munkájáról.

Ahogy arról lapunk is beszámolt, a vallomásban a Tisza Párt informatikusa elmondta, a háború idején Kijevben járt, észt és ukrán kapcsolatokkal rendelkezett. Az Alkotmányvédelmi Hivatal embereivel beszélgetve maga is elismerte: egy külföldi szolgálat szervezhette be és próbálta őt felkészíteni egy későbbi akcióra. A férfi vallomása alapján egyértelmű, hogy a magyar kémelhárítási akció indokolt volt.

(Magyar Nemzet)

#Liberális sajtó

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!