Ismét buzipadot fest a Kutyapárt, ezúttal a XXII. kerületben. A festék árát inkább a 686 millió forintnyi visszafizetendő kampánytámogatásba kellett volna tenniük
-írja a Szent Korona Rádió X-oldala.
Mint ismert, néhány éve Ferencvárosban szabadult el ez az őrület, amikor Baranyi Krisztináék, Ferencváros ócska, szélsőliberális polgármestere teret adott az aberráltaknak.
Akkor a hazafiak több alkalommal visszafestették eredeti színére a padot.
A kutyapártosok azonban nem adják fel, ismét elkezdtek provokálni, ahelyett hogy a tetemes adósságukat fizetnék vissza…
Várjuk, hogy mikor akarják lebontani a Turul-szobrot…
