Ne adjátok fel a migrációellenes pozíciótokat. Mert a migráció egy rossz dolog – mondta Orbán Viktor a Patrióták Európáért bécsi eseményén vasárnap a Facebookra feltöltött rövid videója szerint.

A fél perces videóban a Fidesz elnöke egy népes tömeg előtt beszél az utcán, egy színpadról. Mint fogalmazott: „próbálnak meggyőzni, hogy nem lehet őket megállítani, de
én voltam Magyarország miniszterelnöke 16 évig és megállítottam őket. Ha akarjátok, meg lehet őket állítani.
„A migránsok száma ma Magyarországon nulla, nulla, nulla. Szóval lehetséges, csak meg kell csinálnotok!” – zárta rövid beszédét a volt kormányfő, aki a videóhoz azt a kommentárt fűzte, hogy „Bécsben, Berlinben és Brüsszelben is tudják, hogy Magyarországon a migránsok száma nulla.”
(Mandiner)
Kedves Olvasóink!
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
