2026. június 25. - Vilmos
Időjárás ikon 25° 20°
EUR 355.37 :
USD 313.02 :

Hol van már a 3 és fél milliós tábor!? Hol van a nagy tiszás örömünnep??

Az alábbiakat posztolta Németh Balázs a Facebookon.

Hol van már az április 12-ei és május 9-ei “3 és félmilliós” eufória!?

Az általam vártnál is gyorsabban esik le egyre többeknek, hogy ROSSZ LÓRA TETTEK a Tisza megválasztásával.

Nagyon rossz lóra!

Íme néhány hétfői hír: KIAKADTAK a kis benzinkutak üzemeltetői, mert a TISZA ÁTVÁGTA ŐKET: nem fizeti ki az új kormány a Fidesz által korábban megígért, védett ár miatti kártérítést a kutaknak.

A Független Benzinkutak Szövetsége szerint “nem erre adtak felhatalmazást” a Tiszának áprilisban… 

Szintén hétfői hír: MEGDÖBBENÉSSEL FOGADTA a Pedagógusok Demokratikus Szakszervezete, hogy a Tisza-kormány levegőnek nézi a szakszervezeteket, és úgy készíti elő a köznevelési törvények módosítását, hogy arról előzetesen nem egyeztetett a velük.

Közben az Fidesz-gyűlölő Amnesty International “jogvédő” szervezet azt közölte, hogy NINCS RENDBEN a köztársasági elnök eltávolításának Magyar Péter által bejelentett módja.

Ez csak a hétfő! 

Hol van már a 3 és fél milliós tábor!? Hol van a nagy tiszás örömünnep??

Görcsös, erőszakos bosszúvágy, gyűlölet, rombolás és hatalmi gőg maradt a nagy “felszabadulásból”.

És ez csak fokozódik! Mivel valódi kormányzásra képtelen és alkalmatlan Magyar Péter!

#Németh Balázs #Magyar Péter #Tisza-kormány

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!