Az elmúlt hetekben kiderült, hogy Bangó Sándor a Tisza Párt házimédiájának, a Kontrollnak adott interjút a beígért pénz, hírnév, védelem és folyamatos nyomás hatására tehette.

Közösségi felületén jelentkezett és az alábbi közleményt írta le:
"Szeretnék bocsánatot kérni mindazoktól, akik mellettem állnak. Azt ígértem, hogy július 9-én minden kiderül, de sajnos ez nem ilyen egyszerű.
Nem mondhattam ki a nevet, mert az ügyben még mindig folyik a nyomozás. A hatóságok azt vizsgálják, hogy valóban Zsolti bácsi volt-e abban a szobában, és valóban őt láttam-e ott, a sötét szobában, begyógyszerezett állapotban.
Nem szeretnék senkit hamisan megvádolni. Amit láttam, azt láttam, ezért vállaltam minden vizsgálatot, amit az ügyészség kért, és elmondtam minden olyan részletet, amit én ott átéltem. Ezért július 9-én is megjelentem az igazságügyi elmeorvos-szakértői vizsgálaton. Magyarországon tartózkodom, nem menekülök!
Kérem, legyenek türelemmel, amíg a hatóságok végzik a munkájukat. Én továbbra is együttműködöm a nyomozással."

Kedves Olvasóink!
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
