2026. július 25. - Jakab,Kristóf
Időjárás ikon 23° 22°
EUR 362.73 :
USD 318.63 :

Hunter Biden: az amerikai kormányt egy homoszexuális maffia irányítja

Az amerikai kormányt a kulisszák mögül a republikánusokból álló homoszexuális maffia irányítja – jelentette ki Hunter Biden, az Egyesült Államok volt elnökének fia az „I’ve Had It” című podcastban, amelynek műsorvezetői Jennifer Welch és Angie Sullivan.

„Pontosan tudom… és ezt Washingtonban mindenki tudja: létezik egy rejtett »homokos maffia«, amely főként republikánusokból áll, és amely irányítja a szövetségi kormányt” 

– mondta.

Biden fiatalabbik fia ezt a jelenséget „closetocracy”-nak („szekrényokráciának”) nevezte, és hozzátette, hogy ezek az emberek rejtett szexuális orientációjuk miatt gyakorolnak hatást az amerikai politikára.

#USA #Hunter Biden

Kedves Olvasóink!

A Vadhajtások.hu csak rajtatok múlik.
A legnagyobb támogatás számunkra az, ha direktben keresitek portálunkat, amiért hálásak is vagyunk.
Igyekszünk azoknak is megfelelni, akik a közösségi oldalakon keresik a híreket, ezért elindítottuk a Messenger csatornánkat.
Közvetlenül elküldjük neked a nap legfontosabb cikkeit portálunkról.
Köszönjük ha feliratkoztok!
Nektek egy kattintás, nekünk hatalmas segítség.
Mutasd a hozzászólásokat!