Vélemények 2025. június 23. - 12:49 Hadházy Ákos közeli szövetségese a gyerekverő zuglói alpolgármester Várnai László alpolgármesterré választása ügyében a teljes zuglói baloldal mellett Hadházy Ákost kiemelten nagy felelősség terheli – véli Borbély Ádám, a Fidesz zuglói önkormányzati képviselője.
Vélemények 2025. június 23. - 12:21 Kocsis Máté: Sorra dőlnek le Magyar Péter hazugság-dominói, így fog összeomlani a közvélemény-kutatásos csalásuk is Ahogy a napokban lelepleződött a Tisza Párt szimpatizánsainak gúnyos megbélyegzése, úgy derült most ki, hogy az online „fölényük” semmi más, csak egy jól szervezett kamuprofil-hálózat volt, és pont így fog összeomlani a közvélemény-kutatásos csalásuk is – hívta fel a figyelmet közösségi oldalán Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője.
Belföld 2025. június 23. - 11:54 Közös nyilatkozatban állt ki 33 nagykövetség a Budapest Pride mellett Közös nyilatkozatot adott ki a 30. Budapest Pride alkalmából 33 nagykövetség, 1 diplomáciai képviselet és 8 kulturális intézet.
Belföld 2025. június 23. - 11:27 Holnaptól jelentős drágulás jön a kutakon Bejelentették az új magyarországi árakat Irán amerikai bombázása után.
Belföld 2025. június 23. - 10:56 Poloska kedden Brüsszelbe utazik a mentelmi jog ügyében A Tisza párt július 12-i kongresszusa után országjárásra indul Magyar Péter, a 80 nap alatt Magyarország körül elnevezésű akció részleteiről a pártelnök a hétfő reggel tartott Magyarinfóban számolt be.
Belföld 2025. június 23. - 10:29 Gránátot találtak az aggteleki barlangban Elszállították a szerkezetet a tűzszerészek.
Európa 2025. június 23. - 10:02 Magyarországot támadja az ukrán sajtó a Voks2025 kapcsán Az ukrán sajtó példátlan támadást indított a minap zárult Voks2025 ellen. Cikkek sora próbálja meg lejáratni a magyar kormányt és megosztani a magyar társadalmat.
Külföld 2025. június 23. - 09:35 Visszafordultak az első olajszállító óriástankerek a Hormuzi-szorosnál Két, Iránból indult tankerhajó fordult vissza a Hormuzi-szoros közelében az amerikai légi csapások után.
Európa 2025. június 23. - 09:08 Ukrajna szerint Irán bűnrészes az ellenük zajló agresszióban Az RBK Ukrajina arról ír, hogy az ukrán külügyminisztérium közölte: Kijev támogatja az Egyesült Államok iráni nukleáris létesítményeire mért csapásait, mivel Irán nukleáris fegyverprogramját le kell állítani.
Belföld 2025. június 23. - 08:41 Drograzziára figyelmeztetnek a Fishing on Orfű szervezői A közösségi oldalukon tájékoztatták a Fishing on Orfű szervezői a rendezvényük látogatóit, hogy információik szerint drograzziára készül a fesztiválon a rendőrség.
Belföld 2025. június 23. - 08:14 Lemondott a Momentum szegedi elnöke, jövőre függetlenként indul a választáson Független jelöltként indul jövőre az országgyűlési képviselőválasztáson Halász Noémi, aki emiatt lemondott a Momentum Mozgalom szegedi szervezetének elnöki tisztségéről, de a pártból nem lépett ki.
Belföld 2025. június 23. - 07:47 Lelepleződött a Tisza Párt kamuprofil hálózata Tele van fiktív moderátorokkal a Tisza Párt legnagyobb facebookos csoportja. Ráadásul úgy hírlik, a Tisza arra kéri „online közösségépítő csapatát”, hogy mindenki hozzon létre két kamuprofilt a sajátja mellé.
Külföld 2025. június 23. - 07:20 Volt amerikai hírszerző tiszt: "Amerikai katonai segítség nélkül az ukrajnai konfliktus augusztusban véget érhet" Ukrajna csak augusztus közepéig bírja ki az amerikai katonai és pénzügyi segítség nélkül - jelentette ki Tony Shaffer volt amerikai hírszerző."Mivel mi (az USA - a szerk.) vagyunk a fő szponzoruk és fegyverszállítójuk, és a segélyáramlás egyre szűkül,...
Európa 2025. június 23. - 06:49 Franciaország: egy új, sokkoló tanulmány szerint a migráció a GDP 3,4%-ába kerül évente A Le Figaro szerint az Observatoire de l'immigration et de la démographie Nicolas Pouvreau-Monti által készített jelentése homlokegyenest ellentmond a Terra Nova progresszív agytrösztnek a bevándorlás gazdasági előnyeiről szóló legutóbbi következtetése...
Belföld 2025. június 22. - 22:48 Demjén Ferenc életműdíjat kapott a Filmakadémiától Életműdíjjal ismerték el Demjén Ferencet a 2025-ös Magyar Mozgókép Fesztiválon. A legendás művész nemcsak a hazai zenei életben, hanem a filmes világban is maradandót alkotott.
Vélemények 2025. június 22. - 22:22 Szalay-Bobrovniczky: Mi lenne hazánk biztonságával, ha Magyar Péter kezében hatalom lenne? A Honvédelmi miniszter szerint, miközben a kormány a magyar emberek biztonságáért dolgozik, addig Magyar Péter a katonákon viccelődik.
Európa 2025. június 22. - 21:57 Csuklyás férfiak lövöldöztek egy provence-i esküvőn, a menyasszonyt is lelőtték Csuklyás fegyveresek törtek be egy francia lagziba, és tüzet nyitottak az ünneplőkre – írja a Le Figaro.
Belföld 2025. június 22. - 21:30 Újabb antifa-támadás történt Budapesten Fotóriportert bántalmazott egy magyar antifasiszta.
Külföld 2025. június 22. - 21:02 Jemen bejelentette, belép a háborúba Jahja Szari dandártábornok, a jemeni fegyveres erők szóvivője a Tehran Times cikke szerint vasárnap közleményt tett közzé arról, hogy Jemen is belép a háborúba.
Vélemények 2025. június 22. - 20:36 Ahogy bezárták a Tisza Discordját, máris a Redditen panaszkodnak a csalódott támogatók Miután kiszivárgott, hogy Magyar Péterék orosz oldalakról összelopott álprofilokkal támadják a Fideszt, a Tisza inkább bezárta Discord-szerverét.
Vélemények 2025. június 22. - 20:08 Orbán Viktor: Magyarország békéjét és biztonságát meg fogjuk őrizni! Videóban számolt be Orbán Viktor a Védelmi Tanács üléséről.
Videók 2025. június 22. - 19:37 Elszabadult a pokol Franciaországban a zenei fesztiválokon: 371 letartóztatás, 1500 sérült Amikor szombaton elérkezik a nyári napforduló, Franciaország-szerte emberek milliói vesznek részt a „Fête de La Musique” rögtönzött utcai koncertjein, amelyeknek éttermek, bárok, múzeumok, sőt könyvtárak adnak otthont - ez már több mint 40 éve francia...
Külföld 2025. június 22. - 19:09 Moszkva elítélte az iráni nukleáris létesítmények elleni amerikai támadást Moszkva határozottan elítéli az Irán nukleáris létesítményei elleni amerikai támadásokat, ez a felelőtlen döntés súlyosan sérti az ENSZ Alapokmányát – hangoztatta az orosz külügyminisztérium vasárnap kiadott nyilatkozatában.
Vélemények 2025. június 22. - 18:42 Szijjártó Péter: Az az érdekünk, hogy ne jöhessenek létre újabb nukleáris fegyverarzenálok Azok után, hogy Orbán Viktor bejelentette a Védelmi Tanács összehívását a közel-keleti helyzet eszkalálódása miatt, Szijjártó Péter pedig arra kérte a térségben tartózkodó magyarokat, hogy jelentkezzenek konzuli védelemre, újabb posztokkal jelentkezett a külügyminiszter.